logo Luboš MACHÁČEK

Luboš MACHÁČEK

více informací se dozvíte na 731566130

O společnosti Luboš MACHÁČEK

Náhled do historie

Společnost Luboš Macháček byla založena v roce 1993 a to jako fyzická osoba. Aktivní činnost vyvíjí od téhož roku. Od svého založení působila především jako výrobní firma zaměřená na výrobu a montáž měřících přístrojů. V průběhu vývoje aktivit ovlivněných požadavky zákazníků se v roce 2002 vyprofilovala ve společnost převážně poskytující služby v oblasti údržby a správy nemovitostí.

Dne 14.4.2005 společnost Luboš MACHÁČEK obdržela certifikát dle ČSN EN ISO 9001:2009 v oboru činností „Profesionální úklidové služby – komplexní čištění budov a s nimi souvisejících prostor&ldquo.
certifikát

Současnost

Za dobu našeho působení a dynamického rozvoje jsme se dostali na kvalitativní i cenovou úroveň, která se stala důstojnou konkurencí již dlouhodobě zavedených firem. Rychlý rozvoj mají především činnosti spojené s úklidem objektů. Zde se soustřeďujeme na zákazníky, kteří upřednostňují kvalitu provedenných služeb spojenou s přesunutím plné odpovědnosti za stálý úklid na nás jako dodavatele. Vzájemná bezproblémová spolupráce se opírá o pečlivé zpracování režimu úklidu, rozpisu úklidových ploch v některých případech i generelu podlaží. Nejdůležitější a nenahraditelnou složkou spolupráce je osobní přístup a otevřenost v jednání k zákazníkovi. Své služby jsme schopni zajišťovat ve zdravotnických zařízeních, průmyslových podnicích, kancelářských i historických objektech.

Firma odpovídá za škody způsobené svou činností do výše 60000000,-Kč. Na tuto částku má uzavřenou pojistnou smlouvu s pojišťovnou UNIQA pojišťovna, a.s.